Kavēšos - realitāte sāp ![]()
![]()
Aij es laikam tomēr nebūšu
1 Like
Ak nē, ko tā? ![]()
8 Likes
Bija prieks visus satikt un tiekamies atkal jau šomēnes! :D
6 Likes
Bija superīgi, vērts, pat ar kavēšanu un tālu braukšanu.
5 Likes
Pacentīšos ierasties arī nākamajā reizē. ^^’
5 Likes
5 Likes
INSIDIOUS: Horrors of AnimeForums ![]()
![]()
![]()
2 Likes
so many questions and zero answers ;D kāpēc bizbizmārītes? kāpēc vispār šāda bilde? kāās vsp tur notiek? ;DD pa kuru laiku tāda bilde vsp tapa?
2 Likes
Atbildes varu sniegt, bet pazudīs visa romantika. ![]()
Nosauksim tā - sagāja visas kārtis pareizajā vietā un laikā. ![]()
This topic was automatically closed 4 days after the last reply. New replies are no longer allowed.


