Somi jau pirmajās 5 min atklāj rezultātu.
Baigi interesanti tie komentētāji stāsta, par to kāpēc Kanādiešiem varbūt neiet sākums - šiem bijis no Friburgas uz Cīrihes jāatbrauc un Cīrihes halle esot aukstāka un tai esot cietāks ledus ![]()
![]()
Kanāda tomēr atpakaļ savā elementā. 1. periods 2:1 par labu Kanādai beidzās.
Bļin, cik garlaicīgi 1/2
Arēna Kanādas-Somijas mačā tik klusā kā adatu varētu nomest un visi dzirdēs
Laikam varu derēt optibetā
Manas prognozes piepildās pašlaik.
Nu tad fināls:
-Šveice vs. Somija: Vienreiz jau spēlēja, kur somi zaudēja ar 4:2. Šveiciešus dzen uz priekšu. Man tomēr gribētos teikt, ka viņi vinnēs.
-Kanāda vs. Norvēģija: Nuuuuu - norvēģi šodien vispār neko neparādīja. Mani nepārliecina galīgi. Žēl - tik tālu tikuši, bet tādi sašļukuši. Kanāda vinnēs.
1.Šveice
2.Somija
3.Kanāda
Pagaidām Norvēģi jau guvuši pirmos vārtus :D
Pagaidām turās. Es tikai nevaru saprast lielo klusumu arēnā
Kurš nomiris tur?
Bet tie pirmie vārti ir zelta vērta
Vārtsargs tāds - uj uj, ko es sadarīju XD
Norvēģis tikmēr pareizajā laikā un vietā nonāca
Kanādietis atkal piepalīdzēja ar ripas iemšanu
![]()
Jāsaka, ka tagad pašlaik ir labi! Malači! Ceru, ka turpinās šādi un neatļaus kanādiešiem iemest.
Nu wow :D
Kanāda pēdējās 2 min pēkšņi pamodās vai?
Laimes rūķis noskrēja garām XD
NOrvēgi!!! SARAUJ!

Nu, apsveicam Norvēģus! ![]()
![]()
Tāpat kā Latvija savu laiku - pagarinājumā iemeta un ieguva 3. vietu.

Malači Norvēģi!
Es gandrīz vai pa pusnoliktavu auroju :D

Laba zelta spēle. Tur visu laiku no vieniem vārtiem uz otru. Katrs metiens kā uz nažiem. 2.periods iet uz beigām bet vēl 0:0
;-;
Somi uzvarēja. Žēl Šveici, bija ļoti tuvu ![]()
Uhh! Un Šveicē vēl joprojām nedabū zeltu
3.reizi jau sudrabu… vēl nav zelts.
Šveiciešu fanu asaras ir rūgtas… Restorāni un bāri bija teikuši, ka būs vaļā visu nakti, ja komanda uzvarēs. Nu neko darīt - visiem jāiet mājās.
Skandināvu valstis šogad nolēmušas ieņemt kalngalu viennozīmīgi.