Mēğināju šodien skatīties bet nespēju tikt pāri pirmajai sērijai. Izskatās jau protams iespaidīgi un smuki, bet pats stāsts, maigi izsakoties riktīgi klibo. Ļoti atgādina Ember Island Players lugu no oriğinālās multenes, un tas nav kompliments.
tas apakšvirsraksts baigi intriģē, ņemot vērā ka ļoti bieža kritika ir par to, ka live action scenāristi vispār ignorēkas Sokas sākotnējo seksismu, un pa lielam aņemot jebkādu šamējā character development tādejādi
Problēma tāda, ka viņi atņēma Sokas sākotnējo seksismu (kas pavisam noteikti tika parādīts negatīvā gaismā un kā lieta, no kā viņam ir jāizaug) un tā vietā piebāza seriālu ar implicētu seksismu.
Sanāk šitas ir pirms legends of korra ja? Būs janoskatās avatārs atkal lai saprastu kas viss tur bija
Ja tev jāizvēles starp ļaunu nodomu un nekompetenci, tā visdrīzāk ir nekompetence. Kādam kaut kur sanāca upsītis. :D Man grūti iedomāties to Avatāra fanu iekš personāla, kas būtu tik ļoti abižojies par teatrālās relīzes trūkumu, ka būtu gatavs sevi mest verdošā ūdenī.
Jup. Filma grozās ap pieaugušiem oriģinālā seriāla varoņiem.
Klīst baumas ka leaks bija aiz dusmām ka oriģinālos balss aktierus aizvietoja ar tādiem, kam “pareizās” rases un invaliditātes, nu tip Toph balss tagad ir akla sieviete utt.
Watch party maybe?
nelegālo versiju?
Pa pirātu modei jau var

Uzvelkot foliju cepurīti varētu teikt, ka leka varbūt uzstaisīji tīšuprāt. Vai filmas kvalitāte novēl labāko vai arī lēta reklāma arī paliek reklāma.
jebkurā gadījumā, lai arī Avataram ir liela fanu bāze, tomēr pa savam stāsts, jautājums, kā tiks pasniegts vēl, tomēr ap savam nav aktuāls esošā laikā.
Te gan jāpiebilst, ka Dionne Quan ir balss aktrise ar samērā lielu pieredzi.