man bij tie chicken & chives, bet ar’ kkā līdzīgi, pirmie bija mm crunchy, nice, un tad tāds salds asumiņš pāršalca ;D
Zinot tos āzijas saldumus es reāli meklēju kurš varētu nebūt ass jo man kā peasant pat pipari šķiet par asu :D
Garšas ziņā bija tas pats kas @Maass ļoti krauķškīgi, BET kad sajutu asumu sāku bīties, bet asums bija minimāls :D Un tā pa maziņam krauķšķi zūd, bet kad atvēru paku nosmirdēja :D
Man principā garšo ass kā tāds (it īpaši tāds kā wasabi/sinepes) bet tiem krekeriem kaut kā galīgi ieķēra ne tā kā vajag ![]()
Tie rīsu krekeri unreal labi ![]()
kad Mi man bij nopircis, ļoti ātri apēdās
Paķēru šo. Garšoja kā parasts pepsis, varbūt vieglas citrusaugļu notis tur bija, bet bambusu gan nesagaršoju
Tur jau bija papajas garša nebis bambusa :D
A vot nē
Skaidri un gaiši bija rakstīts kas un kā, tajā latviskajā virs - etiķetē
Waaaaaa? Tev bija taisnība, izlasīju kas man uz bundžas ir lasīts un tā pat nav papaja :D Tad sanāk bambusu arī nesagaršoju bet es arī nezinu kā bambuss garšo :D
oooh ta es ar pamēģināšu to ņau ņau, kad tikšu tam klāt ![]()
man liekas tas ir tas pepsi lemon, cik zinu āzijā baigi populārs
Ar auss galu esmu dzirdējis, ka Vācijā ir populāri jaukt kolu ar apelsīnu limonādi. Gan jau kola + citrus sajaukumā kaut kas ir.
man ar liekas ka laba manta ![]()


