Meklēju kādu kurš 6 jūnijā ies uz azu fest no 14 00 lidz 19 00, nereizi neesu bijis uz nekādu anime themed pasākumu lidz ar to vajag aiziet un ar kompāniju vienmēr jautrāk.
oi va velnos, galīgi aizmirsu ka tas ir šonedēl
Es ja nebūtu redzējis tiktok video, pat nebūtu uzzinājis ka tāds ir.
Nu ko būsi…
Man arī bija plāns uz to doties, bet… aizmirsu par šo galīgi :D
nesanāks.
šis ir tas kas pirmo reizi notika pirms paris gadiem, kaut kādā tirgus laukumā?
Tas bija altercon ja nemaldos
aa, es nezinu neko par coniem šeit haha, zinu unicon, un zinu ka bija kaut kādi jauni daži pedejos gados
Kur tas vispār notiek?
Tallinas ielā angārā
Wow, a līdz cikiem? Mb pēc darba tomēr tieku, bezmaz blakus strādāju…
Līdz 19 00
Tad jau laikam man jāiet, cik tur ieeja maksā? ![]()
4 eiro
Cikos tu beidz darbu…
Ta jau var aizlaist. Es rītdien negaidīti atbrīvojos un man tur pēc tam vakarā netālu ir plāni.
Man rīt visa diena ir brīva, cikos tu tur būsi…
Tam Azu fest ir kaut kāds grafiks vai arī tas vienkārši ir visas dienas tirdziņš?
No 14 00 lidz 19 00
17
Cena neliela