https://store.epicgames.com/en-US/p/definitely-not-fried-chicken-a30160
Kas diez gan retro Alone in the Dark: The Trilogy 1+2+3 on GOG.com
https://store.epicgames.com/en-US/p/nobody-wants-to-die-fe21cd
https://store.epicgames.com/en-US/p/the-darkside-detective-a-fumble-in-the-dark-174fcf
To point and click detective pat Varētu paķert xd
Iemēģināju Nobody Wants to Die. Pagaidām neslikts interaktīvā stāsta gabals. Man tas ļoti atgādina Cyberpunk 2077, ja visa spēle būtu dedektīva režīms - Cyberpunk ja pareizi atceros to sauca par brain dance.
https://store.epicgames.com/en-US/p/return-to-ash-dee3ff
https://store.epicgames.com/en-US/p/stalcraft-x-stalcraft-x-starter-edition-0b06d4
Gribēju šo iemest te :D Izklausās interesanta
Ja kādu interesē links No ICE in Minnesota by jesthehuman and 651 others - itch.io It kā spēļu daudz, bet es uz ātru aci skatoties nevienu nosaukumu neatpazīstu.
jā tur pārsvarā skatos,ka mazi indie dev kas piedalās bet pāskatīju vienu otra spēle tāpat izskatās tīri nice
Es ar iemetu nekā nav tur, kas interesētu
Spēlē vēl nav iznākusi bet ir bezmaksas demo. Mosk kāda saspēle jāuztaisa
Līdz 4 cilvēkiem
Oo jopcik! Es noteikti 100% par. Lādēju iekšā - varam sestdien varbūt? Kurš vēl gribētu būt par Anime veikalu vadītāju?
Izklausās pēc plāna
Ne nuu jāsaprot kā strādā Aniimeshop :D
Nuu mums šo piektdien ir saspēle..varam tad arī izmēģināt xD






