Kad aizraujos arī kļūdas sāk vākties. Kompaktā klaviatūra arī nepalīdz situācijai. 

Varēja labāk.
Bet varēja būt arī sliktāk 
o johaidī man konkurents parādījies.
Būs bik jāiesildās. 
rakstot pārsvarā ar trim pirkstiem, pietam pamanot, ka vismaz 1 vārds rakstīts pareizi, bet ieskatīts kā nepareizs :/

vecs raksts, bet es gribēju arī šo pamēģināt


Mani pirksti ;-;
man vairāk par 41 nesanāk :D

angļu valodā man iet labāk :D
Angļu valodā nav jānospiež lieks taustiņš, lai ieliktu garumzīmi, mīkstinājumu kādam burtam ![]()
yup yup, tas gan :D

varēja labāk
Tf. Kā?!
Jā, angliski sanāk var vairāk vārdu paspēt uzrakstīt.
@Onii_chan Tas pats jautājums par @Turnip-chan rezultātu.
I mean… viņš ir rakstnieks vai? :D Šitāds speed ir insane
Japāniski kāds negrib pamēģināt? ![]()
Mājasdarbu iesniegšanas deadlaini ir ļoti labs treniņš. Iesaku pamēģināt.

Galīgi miegains šobrīd
jāpamēģina citreiz