19, bet uz skatu iespējams tu varētu izskatīties vecāks A.K.A. man ir babyface.
Man likās ka tu esi jaunāks par mani… oh well lkm kļūdijos par pāris mēnešiem 
@Onii_chan domāju, balstoties uz @Kitsune-chan tskārsmi, turpmāki komentāri ir lieki.
Neesam jau mēs tie vecākie,tāpēc vēl var nepārdzīvot. 
Shhh! Tev neviens vaardu nedeva. 
Vispār opis ierunājās 
@Nightcore_Luna @Onii_chan we shall take over this forum!!! Muhahahhahaha 
The shota rebellion
īsti nestrādās ar vienu čali un divām meitenēm. Drīzāk jau Loli
@vacis 
Nja opi viss sk
Tas pa visam nestrādās, ņemot vērā, ka pie mums nav(es ceru) ne šota, ne loli.
Viva la revolucion!
Kāds te bija teicis, ka kādi 2 - 3 cilvēki spēj okupēt forumu 
Tante Neptūne ierodas nedēļu vēlāk, palūkoties uz svaigo foruma gaļu
Svaigā foruma gaļa sāk aktīvi dzīvoties pa forumu 
Mhm, pamanīju. Lepojos. 
Paldies (^¤^)/
This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.