Nu, ko.. nepamanīs, kad jau pienāks tas datums, tāpēc laicīgi jānoorganizējas!
Plānoju šogad beidzot izmēģināt un palikt “parkinga” zonā ābeļdārzā. Domāju no draugiem vēl aizņemties šādu nojumīti un uztaisīt mums tādu mājīgu personīgo zonu ;D
Bonusā arī atkrīt staipīšanās ar paiku un dzērienu pa kalnu apkārt.
Es jau paķēru 2 dienu biļeti. Kas piebiedrojas šogad?
- Aiziet!
- Šogad tomēr nē
0
voters

