
The Leader of Geeks


TOO CUTE you saay?

Man patīk! 
@5umm3r taisīja tavējo
Viņai saki paldies 
Haha these are awesome! 
Kurš grib saspēlēt?
Apžēlojas par manu vientuļo dvēseli. 
nav deku viss ko varu sataisiit ir face dekas 
Yep! You can’t joke around when I’m around BBBbeāč ';D
bet dudes. Tas kurš veidoja! You cool! Pacēla manu šodienas briesmīgo garstāvokli! ^^






paturpināju ideju 
@Archy “Angļu valoda Nē!” ';D
Man jau visp ir bilde striķī

Bet still labs 
Tās spējas tho

Thank you!! 
Njām, žēl, ka par mani atcerējies 
Ak dievs o.o why? O.o
Ko vispār nozīmē mana kārts? 
ja pretiniekam ir kārts kas šildo visas pārējas kartis tad šī kārts ignorē to karti 
Ohhhhh…
Your welcome :3
Heii es gaidīju ko labāku par sevi 
0/0 how nice 
lai gan mana is good… ehh