Sāku to zīmēt virs “o” burta, ja kāds vēlas pievienoties.
Faktiski otro kontu neizmantoju, 60px uzzīmēju XD
Galvenais ka vakarā, vēl ap 22 viss strādāja, no pamata konta vēl melnos laukumus zīmēju.
Mani vispār ielogojuši random profilā ;d
“FaintRuler #10745716”
Nu tad nedaudz jau pikseļus palikšu tur foruma nosaukumam. ;d
Dziļi atvainojos par šo, mēģināšu piekodināt lai šitā nedara ![]()
Kaut kur okeāna vidū, Austrālijas pusē
Ukrainā
Šis tāds vnk, bet labi izskatās efekts.
https://wplace.live/?lat=48.331538765700145&lng=38.68971646552731&zoom=11.500096408374164
Šis pašlaik lielākais, ko esmu redzējis.
https://wplace.live/?lat=47.675034780083266&lng=67.95500943427731&zoom=10.870277885694978
Uzminiet kur tas ir XD
Kimam var paprasīt ![]()
Ja mēs pa politiskām vietām, tad šeit vispār viss ir pilns:
Šis, manliekas, ieņem 1. vietu par vislielāko zīmējumu:
https://wplace.live/?lat=31.522436673962325&lng=33.854150059277316&zoom=10.68250027727954
Vne, es ļoti rezonēju ar strange creatures
is your thingy at home vibrating too? ![]()
Es mēğinu bez skripta augšā stūrī uzsēdināt papagaili, tā nav kaka procesā ![]()
es domāju, ka tas būs banāns ![]()
tiiik cute, pieliku sirsniņu blakus ![]()
pilsētvides pļavas ![]()















