Yaaaayyy!!! |^^
esmu super saaukstējusies, galva sāp, galīgi nekāda 
tāpēc labāk pa gultu šodien
Kā jums tur ar kulta tēmu sokas? :D
Sabotieri un vilcieni. Nezinu kādēļ brālītim tur kulta tēmas. :D
* nākošreiz, šoreiz laikam nesanāks. Nu jau par vēlu doties kaut kur :o
It’s never to late… Nyaa
Aiiiii gribētu sabotierim pievienoties, tik žēl, ka rīgai nesanāk vairs pietuvoties 
Uno go harrd
same sh1t…
Es ar kaut kādu zarazu noķēru kakls sāp un bieži šķaudu.
Duraku spēlē un vēl kāda šobrīd iet
Žēl ka bija tik ātri jāpazūd
izklausas labi.
Minu, ka tu piedāvāji šo spēli 
Vienmēr jau ir nākamā reize :)
AF lāzertaga saspēle…
Ja godīgi, tad nebiju gaidījis, ka tik jauns lietotājs tik ātri pievienosies foruma mītiņam c: Malacs! ^^
Alssoo!! Bija prieks visus satikt 
Bija forši. Paldies par patīkamu vakaru. Vakars gan bija drusku vēss.


