Droši piedāvā ko vēlies redzēt fonā, tās bildes sen laiks nomainīt. Man pēdējā laikā nav izdevies pievērsties foruma vizuālajai daļai. Lienu iekšā CSS tikai ārkārtas gadījumos, kad jālāpa dizains. :D
Runājot par to, izlaboju meklēšanas logu. Tas tā nebija paredzēts, tā bija kļūda.
1 Like