
1 Like
Kas grib šādas lapiņas ?

1 Like

3 Likes
Ak, shie beerni! 
2 Likes
Kas vel spēlē War Thunder?

1 Like

3 Likes
Es tomēr esmu World of Tanks cienītājs
1 Like
Viens no iemseliem, plus uzsāku ar lidmašīnām
Bet tev pārsvars tajā ka vari gandrīz vissas ēkas uzlaist gaisā

1 Like
Tagad lielākajai daļai tanku jau ir hd modeļi un tiem kam nav drīzumā būs 
1 Like
Tu pat vecās garāžas bildi esi ielicis…
Pirmais ko google uzmeta
Vai tad tik slikts? 
Esi redzējusi ?
Nope 

2 Likes

1 Like



<img 
