Lielā attēlu lenta

1 Like

Kas grib šādas lapiņas ?

1 Like

3 Likes

Ak, shie beerni! :smiley:

2 Likes

Kas vel spēlē War Thunder?

1 Like

3 Likes

Es tomēr esmu World of Tanks cienītājs

1 Like

Viens no iemseliem, plus uzsāku ar lidmašīnām


Bet tev pārsvars tajā ka vari gandrīz vissas ēkas uzlaist gaisā

3 Likes

1 Like

Tagad lielākajai daļai tanku jau ir hd modeļi un tiem kam nav drīzumā būs :wink:

1 Like

Tu pat vecās garāžas bildi esi ielicis…

Pirmais ko google uzmeta

Sāku skatīties OniiAi un pagaidām šādas reakcijas
<img

1 Like

Izlabošu

1 Like

Vai tad tik slikts? :smiley:

Esi redzējusi ?

Nope :smiley:

2 Likes

1 Like