Mūsu Foto stūrītis

Daudz gan to rododentru. Es vēl projām esmu apņēmies aizlaist uz to LU rododendru selekcijas un audzēšanas centru Babītē. Nevar tak atstāt neaizpildītu loterijas kartīti. :joy:

3 Likes

mm, mana bijusī darbavieta xD strādāt patika, bet tikai pavisam nesen atsāku pieņemt rododendrus atpakaļ sirdī xD

Universitātei vnk ir sena vēsture ar viņu selekcionēšanu.

Ar viņiem problēma tāda kā tie izskatās smuki like 3 nedēļas gadā max, un pēc tam tie ir vnk generic krūmi

Pluss ciperligi af

1 Like

ah es biju tajā kas Iļguciema botāniskajā

9 Likes

ja jau rododendru tēma, tad te būs mans bilžu drops no šodienas LU botāniskā:

12 Likes

Es jau ar

1 Like

7 Likes

kas tas par parku? īsti neatpazīstu

Dzegužkalns.

1 Like

Dzegužkalns.

@H_Hercogs


Tarantulis? Huntsman spider?

7 Likes

Mājas zirneklis

Jā, tarantuls. Tūlīt tevi apēdīs

Bet nē, tas ir dižais mājas zirneklis

1 Like

Tikmēr es skatos kā jaunais strazdulis nemācas pats meklēt iztiku un krīt uz nerviem mammai

5 Likes

-Bet mammu, es gribu būt blogeris un vispār esmu vegāns!
-Aizver mut, un sāc ķert!

Pusnakts pastaiga.

11 Likes
5 Likes

nicca nebija pirmais vārds, ko izlasīju :sweat_smile:

12 Likes

Ļoti neveikla fontu izvēle…

Bet N-word Azel Matik izklausās pēc baigā gangstera :heavy_dollar_sign:

Pusnakts pastaiga #2

12 Likes