Jā, tie cilvēki, kas izmanto tādas frāzes, neskatās uz kopējo produkta life-cycle, tikai uz tā ražošanu, bet ne ekspluatāciju. Which is retarded, of course.
Pilnīgi nomainot tēmu…igaunijā ir viena pilsēta, kuras nosaukums ir izcils gan tulkojumā, gan orģināklvalodā Pisi — Vikipēdija
Jā, frāzējums aizdomīgs. Redzēju tviterī tehnoloģiska palēninājuma kontekstā un šķita interesanti, lai šeit iemestu, bet nedevu tam daudz pārdomu.
Krievijas interesēs bija veidot mūs atkarīgus no viņu fosilajiem resursiem un tas viņiem bija izdevies arī. Atomenerģija iet pret tām interesēm un daudziem Eiropas zaļajiem ir nepamatota paranoja uz atomererģiju, lai gan vidi un cilvēkus tā iespaido vismazāk pēc pieejamiem datiem.
Varbūt apstākļu sakritība. Cilvēka smadzenei patīk pattern matchot, bet ar putleristiem nekad nevar zināt. Ir dokumentēta finansēšana abos politiskajos polos globāli, lai sētu iekšēju konfliktu daudz un dažādās tēmās. Klimats ir viena no tām.
Vācieši tviterī svin viņu pēdējās atomstacijas torņu uzspridzināšanu.
Meanwhile…
Tagad viņi priecīgi pirks atomenerģiju no francūžiem un dedzinās savu oglīti.
Viņi to vairs neražo. Pēdējās ogļu raktuves Vācijā tika aizvērtas dažus gadus atpakaļ. Eiropā ir augstas prasības uz raktuvju darbinieku drošību un tāpēc ir lētāk iepirkt ogles un citus resursus no ārzemēm (kur darbinieku drošība ir noteikti pirmajā vietā
)
ai, vismaz viņiem nav tāds fašisms kā britu ULEZ
Ratobia lmao. we ratmen now.
0.5% tavu smadzeņu masas ir plastmasa:

Nezinu vai tas ir cope, bet raksts man dod panikas sēšanas izjūtas.
Turns out…latvijā ir arī šādi zirnekļi
https://www.instagram.com/p/C-9om8gBFyT/?igsh=MTF1eHcxd3FxdDFkcg==
Dižais krastmalas zirneklis spēj izaugt līdz 7cm , medī zivju mazuļus un spēj zem ūdens pavadīs līdz 20 min

Viens no galvenajiem iemesliem kāpēc spāņu konkistadori pieveica actekus bija tāds, ka actekiem nebija ne jausmas kāpēc vispār spāņi bija ieradušies pie viņiem. Viņi pat neiedomājās, ka spāņi izmanto zeltu kā savas valūtas pamatu. Acteki kā savas valūtas pamatu izmantoja kakao pupiņas, jo nu… šokolāde
. Un zelts viņiem bija tikai kā izejmateriāls rotām.
Oh hory shiet. Es šito zirnekli esmu redzējis un gandrīz trieku ķēru ![]()
Pagājušo vasaru, kad biju laivu braucienā. No rīta, kad nācām pa mazu kāpu lejā, lai laivu ieliktu ūdenī. Bija kaut kādas vieglas čības virsū, bet viens zirneklis no smiltīm izlīda un aizskrēja. Nekad nebiju redzējis tik lielu bet to laivu gribēju pavisam sviest iekšā upē un lēkt iekšā.
man te ir full autumn mood, šodien uzzināju, ka ķirbis ir auglis:
un interesanti, ka pumpkinus audzē visos kontinentos, izņemot Antarktīdā. ![]()
Ķirbis tehniski ir gan auglis gan dārzenis. Viss atkarīgs no kuras klasifikācijas skatās
Botāniski - jā, ķirbis ir auglis, konkrēt sulīgs daudzsēklu auglis, jebšu oga
Taču no gastronomiski saimnieciskās klasifikācijas ķirbis ir dārzenis.
Abas klasifikācijas ir vienlīdz patiesas, problēma ir tajā ka tās baigi pārklājas un tad ir putra






