Oskars 2026 - translācijas skatīšanās

He hei!

The 98th Academy Awards | 2026

Oskara ceremonija noritēs šī gada 16. marta naktī no 1 - 4:00.
Pie tam, ja nemaldos, šogas translācija notiks YT. Vienmēr var noķert kādu strīmingu daudz viet citviet.

Izziņoti «Oskaru» nominanti. Jaunu rekordu ar 16 nominācijām uzstāda «Grēcinieki» / Raksts

Piedāvājums saorganizēt, kurš vēlas Discord saskriešanos uz translācijas skatīšanos un apspriešanu.
Ir man savi favorīti kuri interesē.

2 Likes

Ideja jau laba… Bet naktī uz pirmdienu līdz 4 rīta palikt nomodā negribās :sweat_smile:

Viņsaulē izgulēsies. :D Šeit un tagad jāskatās Oskars.

2 Likes

I need my beauty sleep XD
Oskara rezultātus paskatīšos pēc tam ziņu portālā

Bet tā nav interesanti, interesantāk, kad skaties tieši tajā momentā, ir intriga, nervi, nu kas? nu kas? Emocijas :)

Es parasti skatos bet šogad man nepatīk neviena no filmām kuras visticamāk uzvarēs :smiling_face_with_tear: Bet varbūt skatīšos anyway

Lai būtu tas kaifs no tiešraides tev kā skatītājam ir jābūt ļoti iekšā tajā visā. Es pa lielam neesmu. Pagājušā gadā biju dēļ straumes diezgan dziļi tajā visā, pat mēģināju skatoties tiešraides sakumu, bet parasti, es parasti par to ka vispār ir bijusi Oskara ceremonija uzzinu tikai dēļ tā ka ir notikusi kārtējā drāma

Ieslēdzam optimismu un pozitīvismu :)

Es galīgi neesmu visā šajā iekšā, jums būs man jāstasta kas ir kas. ;D

1 Like

Nu es arī tik detalizēti neesmu, bet man vairāk interesē animācijas filmas :)

1 Like

Vai šis ir topiks kur var arī savus divus centus izlikt par nominācijām? :smiley:

Viss jau ir okei, un tas ir TIKAI Oskars (izņemot, kad FLOW uzvarēja, tad tas bija “wooow, Oskars”), kas neko nenozīmē un vispār balvas par mākslu ir weird..

BET!

Jesse Plemons for Bugonia got snubbed big time, huge time un F1? Best Picture? Really? :smiley: Bet Bohemian Rhapsody arī dabūja nomināciju un The Green Book uzvarēja.. tas ir viss kas jāzin par Oskariem un to legitimacy (izņemot FLOW uzvara. Best movie, 100% best Oscar, ļoti svarīgi! )

Priecājos par Sentimental Value (laikam mana top filma no tā ko esmu redzējis no 2025). Ļoti pelnīti visi 4 aktieri ir nominēti. Ceru ka vismaz šis liks vairāk cilvēkiem noskatīties šo filmu :slight_smile:

Vienu reizi skatījos Oscaru translāciju dzīvajā - never again. Ja nu vienīgi pirmdiena ir brīva, otherwise, not worth it! :smiley:

2 Likes

Darbā zombie mode tad būs. Pēc pusdienām, labi paēdis reāli ofisā krāktu. :smiley:

1 Like

Darba ta iet XD pagulēt un mājās.

Es to salīdzinu ar sarkano diplomu, esi absolvējis univerisitāti ar izcilību. To varētu tā saukt. Protams, kā jebkurš darbs katram tās būs savā gaumē.

Jā protams, Oskars ar saviem gājieniem tā vai citādi nu galīgi varētu teikt ir zaudējis savu šarmu, prestižu.
Nav noslēpums, ka studijas tērē miljoniem, lai tikai viņu filmas uzvarētu. Nav jābrīnās reizēm par lēmumiem.

Varbūt man šogad ir inerce pēc pagājušā gada, bet arī hosts daudz ko nosaka. Konans man patika. Var dot vēlvienu iespēju šim pasākumam.

Es nevaru ne apstiprināt, ne noliegt, ka esmu iepriekš atslēdzies darbā riteņkrēslā.

2 Likes

Sākumā izlasīju ratiņkrēlsā - man tāds - ko? kas? Kāpēc? :sweat_smile: :joy:

4 Likes

Es arī :joy:

1 Like

Ratiņkrēsls būtu krietni neērtāk, tiem liekas nevar nolaist muguru.

Haha :D Man bija viens kolēģis kas reāli gāja atpūtas telpa uz dīvāna gulēt. :D Bet viņam tāda švaka vieta ar, blakus tieši logam, kur vasarā pat caur aizsegiem spieda cauri saules gaisma un uz pc pastrādāt baigi grūti.

1 Like