pirmo reizi darbā šo e-pastu saņēmu gandrīz kādus 10 gadus atpakaļ. Nu prieks, ka ir auguši, tagad viss smuk’ latviski un bez drukas kļūdām
nu labi, var piekasīties, ka “jūs” ar mazo burtu, bet tas, lai ir kur augt ;D
Prasi, lai atsūta
Ierēkt par to, kā attaisnosies, ka nav, izdzēsa, aizmirsa, kurā folderī saglabāja, utt.
Naughty
Opā, uzgāju ko jaunu un ļoti nejauku. Instagram reklāmu, kas zvejo SEB klientu bankas pieejas datus.
https://www.instagram.com/p/C_uJxfhMiME/ ( ceru šis vairs nestrādā vai drīz nestrādās, uzmetu report, ka tā ir krāpniecība ) Ja šis vēl strādā, uzmetam report, tauta!
150€ par aptauju ir stipri pārāk labs solījums lai būtu patiesība. Reklāmas izveidotājam ir kaut kāds kreisais profila nosaukums. Links ved uz SEB nepiederošu domēna vārdu. Aptauja ir daži “jā”, “nē” jautājumi, kas beidzas ar pēdējo lapu, kas ir mudinājums pieslēgties savam SEB kontam.
url132.zyx

$5000 a week!? Gimme his number.
Forumā publiskajā epasta kastītē jau divi šādi ēpasti “SEB” ieripojuši. Pārsteidzoši, ka SEB nevis Swedbank. :D Pirms tam Instagram tā arī bija “SEB” reklāma.
Šitādu nekaunību nebiju redzējis.
Laimīgā kārtā tas vienkārši bija bērnu gambling conditioning spēlei, bet viena no Webtoon reklāmdevēju reklāmām ir ar iespējotu automātisko saites atvēršanu bez lietotāja piekrišanas.
Varu iedomāties ka agrāk vai vēlāk caur to var parādīties arī ne tik labvēlīgi URL linki.
Dammn, you a wanted man.
Man aizdomas, ka viens paziņa izdomāja izspēlēt pranku, bet hz. Nav neko teicis.
Vai arī pēkšņi bariņš attapās, ka all I want for christmas is Jurchiks
Jebal šitais bullshido nāk arī man uz darba stacionāro. Tev viņi gadījumā kaut ko par slimnīcu nemuld? Pēdējais bija +366 nummurs. Jau 3. šovakar.
Nevarētu būt ka viņi tagad makšķerē pendžiņus un neuzdodas par traumētiem ģimenes locekļiem?















