Parādi ko šodien nopirki ^~^


Pirmo reizi veiksmīgi izmantoju ibook

4 Likes


mana pirmā manga dzīvē

8 Likes

Oo, nesen anime skatījos, interesanta :D

man citā krāsā, bet basically tāda pati jaka ;D pēc mazgāšanas vizuāli nu druuusku tuvāk temu bildei, bet drīzāk teiktu, ka vnk mazāk maiga palika iekšpusē ;D

2 Likes

Kā nolēmi, ka šī ir tā pirmā?

Ir bijušas neveiksmes? Ir iespēja uzrauties uz negodīgākiem, protams

Ir bijuši kas vnk neatbild.

1 Like

Nezinu, nopirku vairāk prikola pēc. Esmu skatījis anime gadu atpakaļ (interesanta sakritība, bet Boči bija arī mana pirmā anime) un kad ieraudzīju nopirku. Tagad ir ko lasīt kad braukšu centrā.

2 Likes

Ieraudzīju marketplace procesora dzesētāju pēc kura lielos vilcienos arī bija vajadzība (3600 ir hot boi zem 65w dzeses). Bet vairāk prieks par to kā astētika sakrita pa vietām.

4 Likes


Svētdienas tirgus gājiens veiksmīgs

7 Likes

Tev ar tie Lays aizgāja pie sirds :D
Pati ar nesen nopirku atkal really nice

1 Like

viņiem ir patīkami viegla garša

1 Like

A tomātu esi arī dabūjis pamēģināt??

nope, bet bija šitiem blakus manā vietējā maximā

Tie ir ar gurķu garšu vai kā?

Kas tas tanī burciņā blakus sīpoliem?

Es minēšu ka krējums.
Straupes?

1 Like

Gan jau @Shitbird domā to bruciņu kurā rēgojas sezama sēklas, čili un vēl viss kas brūnā mērcē.

3 Likes

Kurā tieši XD

Tie ir gurķi Āzijas gaumē no ZS mežvidi

2 Likes