Oo, nesen anime skatījos, interesanta :D
man citā krāsā, bet basically tāda pati jaka ;D pēc mazgāšanas vizuāli nu druuusku tuvāk temu bildei, bet drīzāk teiktu, ka vnk mazāk maiga palika iekšpusē ;D
Kā nolēmi, ka šī ir tā pirmā?
Ir bijušas neveiksmes? Ir iespēja uzrauties uz negodīgākiem, protams
Ir bijuši kas vnk neatbild.
Nezinu, nopirku vairāk prikola pēc. Esmu skatījis anime gadu atpakaļ (interesanta sakritība, bet Boči bija arī mana pirmā anime) un kad ieraudzīju nopirku. Tagad ir ko lasīt kad braukšu centrā.
Ieraudzīju marketplace procesora dzesētāju pēc kura lielos vilcienos arī bija vajadzība (3600 ir hot boi zem 65w dzeses). Bet vairāk prieks par to kā astētika sakrita pa vietām.
Tev ar tie Lays aizgāja pie sirds :D
Pati ar nesen nopirku atkal really nice
viņiem ir patīkami viegla garša
A tomātu esi arī dabūjis pamēģināt??
nope, bet bija šitiem blakus manā vietējā maximā
Tie ir ar gurķu garšu vai kā?
Kas tas tanī burciņā blakus sīpoliem?
Es minēšu ka krējums.
Straupes?
Gan jau @Shitbird domā to bruciņu kurā rēgojas sezama sēklas, čili un vēl viss kas brūnā mērcē.
Kurā tieši XD
Tie ir gurķi Āzijas gaumē no ZS mežvidi



