Parādi savus nagus, gredzenus vai hand art vai vnk savas rokas

Nomēğinu temu nagu uzlīmes, moš turēs :thinking:

5 Likes

jau labu laiku viņas lietoju, pašas vēl nav nolobījušās. tikai laikam, kad dabū karstumu, bišk saraujas un nagu galiņi paliek kaili ;D

Man taisni no tava posta kkad agrāk par to, ka iztur ravēšanu, arī radās ideja pamēğināt :grin:

Kūti šovakar izdzīvoja bez defektiem, tāpēc pārākums par nagu laku jau ir stabili nodrošināts

2 Likes

Ou deam jau 2 labi rewiew :D Varbūt arī jāizmēģina, tās uzlīmes ir kā pa visu nagu ne? Viegli uzlikt/noņemt? :D

1 Like

Got my nails done! :heart:

4 Likes

man kaut kā nesanāca, tizli sanāk izgriezt naga formai to uzlīmi :c

1 Like

Es iemanījos pielāgot lai maksimāli nav jāapgriež, vismaz tās, kurām nav zīmējums virsū, tikai raksts. Viņām visām ir tievais un resnais gals, un tur vnk jāpiemeklē kurš platums atpas nagam vislabāk.

Jeb tev garumu nesanāca piegriezt?

tieši garums nesanāca, moš man šķēres pārāk neasas, i dunno ;D

Pamēğini ar nagu knaiblēm, man labajai rokai tikai tā sanāk jo es kreisajā šķēres nerubīju turēt