Beidzot parādījusies arī translācija ar treileri jaunajai Silent Hill: Townfall spēlei.
Izskatās, ka šis gabals būs First Person, kas ir diezgan neparasti priekš šīs franšīzes (ja protams neskaita Silent Hill 4, kur pa savu dzīvokli arī vajadzēja vazāties First Person skatā
)
Kopumā varētu būt interesanti, bet pagaidām esmu diezgan skeptisks, kā viss sanāks. Tad jau gaidīšu vairāk jaunumus un skatīšos kas un kā.
Translācija:
Treileris: