Ooo. Šis te mani interesētu. Talsu observatorija būtu interesanti. ^^
3 Likes
un odi mūs apēdīs ;DD
1 Like
Apsmērēšos, kā Ŝvarc ar dubļiem. Ne redzēs, ne jutīs. ![]()
1 Like
Diemžēl tevi jāapbēdina, visdrīzāk šajā avantūrā neiesaistīšos. Jau daudz plānu uz vasaru, bet brīvdienas limitēts daudzums. ![]()
Plāns bija ideāls!
Nu neko. Varam tev tikai novēlēt, lai visi plāni sanāk un lai iecerētais izdodas! Turam buru!
atgādinu, ka šis briest ;D
2 Likes
Jāšauj tik gaisā tēma. :D
2 Likes
Ja kas, būšu te :D
Tad jau tas būs 5umm3rsound
5 Likes
@Menestrels un es spēlējamies ar ķecerīgu domu, ka varētu šo apmeklēt.
2 Likes
Deam…this is…the best thing I have ever read…![]()
![]()
![]()
![]()
Intereses pēc paslatījos kas tur piedalās. Skyforger takā skabsrga izceļās
1 Like