It’s just easy to forget that a part of caring about yourself is caring about your surrounding
WTF, one punch man? NO!
Nuu otrā sezona bija downgrade
Piekritīšu ka “NO”, bet tomēr ir jau tas animācijas downgrade un stāsts palika uz clifhanger.
Protams, liela daļa ļautiņu pārspīlē ar 2. sezonas heitošanu, jo nu nav jau pilnīgi neskatāms fail šī sezona.
Tas animācijas downgrades jau nepadara šo sezonu par neskatāmu.
Un tas jau nav nekas traks, ka stāsts aizgāja vairāk uz side-character pusi nekā uz paša Saitamu. Jo arī, ja tas notika mangā un anime mēģina pieturēties pie mangas pēc iespējas tuvāk, tad arī tas notikts animē. Nu vienīgi tas clifhanger ir eeehhh. … bet man personīgi nebija problēmu ar neko iekš stāsta. Man pat tīri labi patika, ka parāda citus tēlus, citus supervaroņus, nevis tik Saitamu, all that world building and stuff.
