https://youtube.com/shorts/6sQtysv2vGA?si=jP-tx9oA9EXo0K2L
Šodien pus Latvijas iespējams
https://youtube.com/shorts/6sQtysv2vGA?si=jP-tx9oA9EXo0K2L
Šodien pus Latvijas iespējams
Pag, ko jau iznācis..
nāksies iet skatīties
Yes :)
Daugavpils egle vienkārši the best ![]()
So… Fortnite tiko bijis sasodīts ready player one events. Kad es viņu mēģināju spēlēt (spiediena rezultātā) , tas bija vnk shooters kurā varēja būvēt un dejot. Šitajā eventā tur megazords un kingkongs uzbrūk kaut kādam eldritch radībai, kamēr hatsune Miku un godzilla raida kopīgo enerģijas uzbrukumu tajā virzienā fonā skanot kpop demon hunters dziesmai
šim pasākumam vienmēr ir interesanti padomāt kurā virzienā iet nauda. Sanāk liels win-win franšīzei un IP īpašniekiem.
a single google search later
“well, damm!”
Hm, Winx anime, a ko not bad :)
Ms Excel ir e-sport izrādās. Kurā arī latvieši piedalās
![]()
![]()
![]()
Paris video, un sāku saprast kāpēc šis kanāls ir tik ļoti populārs
Interesants vizuālais stils.
Šis forš. Viņa dēlam arī diezgan interesanti video.
Cik zinu, konkrēti tēvs pārtrauca taisīt video, jo nolēma pievērsties citām un mierīgām lietām.