nejūtos kā muzejā :D
Hola! Prieks ka izlemi pievienoties un sasveicinaties =]
P.S. vel prieks, ka par mums ir labas atsauksmes 8)
Unfunny jokes…
sweet
You seem to be pretty fun hedgehog 
Mums, meža zvēriņiem tad paliek outside jokes, ja? 
Sveiks forumā…un zoodārzā eža kungs 
Šeit kaut, kas starp bebri un vilkati, jeb vienā vārdā Kažokzvērs 
Māri, tev paveicās, ka tavs draugs ir spējīgs uz ko tādu. Tagad mēs tevi iesaucām par ezi, hedgehog, ezīti u.tml. 
Greetings, Matej the hedgehog.
Sveiks prieks ka esi pievienojies šajam klubiņam, šeit cilvēki tik tiešām ir draudzīgi.
Tev taisnība! Bet arī dzīvnieciņi draudzīgumā neatpaliek. Izskatās, ka esmu jau meža zvēru pieņemts 
Čau, čau! Vēlu ierodos saveicināties
.
Sveicināts džun- khem, forumā.
Esmu pagaidām bez dzīvnieka titula un arī vēl pieskaitu sevi pie jaunpienācējiem
.
Es vēl pagaidām neesmu ticis no miglas ārā, maldos te pa forumu. Labi vismaz, ka šad tad uzskrienu kādam virsū un ir kam ceļu paprasīt 
Tev vēl visas iespējas atrast savu piederību 
yo
Par to nemācēšu spriest
Un kurš no augšas šo zvēru dārzu aplūko un pieskata? 
Daniels? 
Kurš neliekas tik aktīvs vairs. =[
Iekausti viņu par šito, kad satiksi. 
Tev tuvāk, draudziņ. 
Es nedrīkstu sist citu administratoru. 
Sākumā domāju kāds sāks sludināt evaņģēliju, bet tas tikai tavs interesantais Niks! ^^
Esi sveicināts forumā un lai izdodas visus šos foršos cilvēkus paciest! ^^