C’mon, es redzēju tavus zīmējumus. Viņi ir fantastiski
![]()
Nu, varbūt viņi ir fantastiski savā dīvainumā 
Ja viņš butu spilgtās krāsās, es simt punkti zinātu, ka lieto magic mushrooms vai lsd 
izgāja iedarbība, palika pusratā ;D
Heyyy, it was 2 AM 
Un varbūt arī lietoju. Who knows? 
Nopietni
un tu kaunējies par šādiem zīmējumiem 
atradu savus vecos zimejumus kurus zimeju kad biju slima x’D
http://img13.deviantart.net/ee69/i/2013/342/b/f/book_characters_by_haruhi116-d6x5tt8.jpg
http://pre05.deviantart.net/8df9/th/pre/i/2013/342/a/e/witch_by_haruhi116-d6x5txs.jpg
like WTf happened here XD
Tagad tu zini kāds zīmēšanas stils ir slimībai ar kuru tu slimoji :D
Excatly what i had in mind.
WTF?
es pati labrat veletos noskaidrot kas tur notika xD
Skaidri zini, ka nelietoji neko? 
it ka neka …kaut gan kas to lai zina ko vecaki ielika taajos dzerienos un ediena
who knows xD
jā. 
Why? 
Nez es vienkārši saku ka viņi nav pietiekami labi 
Nopietni?
tu esi cilvēks ar zemu pašnovērtējumu 
Well gadās…
es kautko līdzīgu dariju tajās stundās. Pilna klade ar chibiii 
