: ( man plani neatliekami uz 22 paradijas 
Ak dievs, pie manis atbrauca mammas brāļi ciemos, es pis, mums rīt jaunajā dzīvoklī, būs jāliek jauna grīda un sienas, man reāli šodien paziņoja, ka jāpalīdz remontu veikt. Es esmu tik dusmīgs, ka es pateicu mātei, es nekur nepalieku es mainu biļeti un 2dien lidoju prom, zabis. Es nekādīgi netieku. Es nezinu ātrākais varbūt tik ap 16 pabeigs, ko tur darīt līdz tumsai. Un man vēl gadrīz 2h jāpavada ceļā uz Rīgu. Tas nav iespējams. Es no sirds atvainojos, ja es neierodos. Es reāli lūdzu par meet up, jo tak 7dienā nekā nav nekad. Nē nu kamēr biju pa nakti Rīgā, māte izdomā par remontu tagad…
Sad to hear that bro.
Nu neko darīt. 
Ne tu pirmais, ne pēdējais, kurš ģimenes lamatās iekrīt. Bezmaksas darbaspēku nepārsitīsi pievilcībā.
Visi tādi nopietni 
Menestrelam tur mazs smīniņš ir manāms. 
Vai arī viņš ir ieplānojis kaut ko ļaunu. 
Laikam kaut ko ir ieplānojis
jo viņam acis spīd 
Pagaidi. Pabeigshu shotu saishki un man arii acis spiidees. 
Tikai tad neaizmirsti bildi ielikt 
Ja buushu vispaar speejiigs uznjemt.
Pajautā kādam lai tas uzņem
jo ja nav bildes tad nav arī pierādījumu 

Pietiekami pieradiijumi? :D
Menestrels mītiņa laikā sēž telefonā? :o
Nope
Nesaprotu kur es tajā bildē varu redzēt tavas spīdīgās ačteles 
Takš 21. gadsimts 
Nu moins. Es tagad tik majas. Bac es tā tur gribeju but.
asariņa nobirst par tiem shotiem 
Pilnīgi piekrītu. 
Vienmēr ir nākamā reize 
