AnimeForums.lv Meet-up#1

Tev bija arii shii reize, bet uzmeti miiksto. -.-

Tu to man vai Maulaj? :smiley:

Es nejau speciāli uzmetu mīksto, es pats biju tas kurš uztaisīja iniacitīvu, bet redz, mātei ir jāstājas priekšā, tapēc es 2dien lidoju prom, lai man nečakarē vairs atvaļinājumu…

Es Marijai. Tev piedodam. :smile:

Ajj cik jums tur labi. ;-;

Bet kā es tur varētu tikt ka es dzīvoju Latgalē T^T (baigi liels gabals) Un vēl es paspētu apmaldīties tajā Rīgā jūs meklējot :smiley: Ja mani kāds aizvestu un atvestu… tā jau būtu cita runa :smiley:

1 Like

TS :smiley:

Vai arī parunāt ar jaukajiem cilvēkiem, ka tevi sagaida autoostā un aizved, parādot nedaudz no Rigas centra :wink:

Nu nekas, pacenties nākamo reizīti būt, vai tajpašā WinterCon… ^^

1 Like

Nu jāāā… :lol: Bet mana galvenā doma bija tāda … ka man kaut kā arī ir jātiek uz mājām :smiley: jo uz skolu neiet man neviens neatļāva :smiley:

Kura klase? Es atceros, kad es mācījos, ka negāju uz skolu, man audzinātāja zvanīja, es pateicu, ka nebūšu, vēlāk policija klauvējās pie durvīm. Es nezinu kā tagad ir.

12 . klase :smiley: Pēc manis policija vēl nav gājusi :smiley:

Tad jau pilngadiiga. :smiley: tad vispaar bez stresa.

pilngadīga esmu vai nē… bet skolu tāpat nedrīkst kavēt :smiley:

VIena diena nekas nav :smiley:

Ja neskaita to ka es jau tā esmu parādos līdz kaklam un nokavēt dienu kur ir trīs ieskaites… Es nezinu kā es to pavilktu, jo es esmu slinka un prāts arī man nav kaut kāda ģēnija :smiley:

2 Likes

kuros priekšmetos?

Pat nezinu kur sākt :smiley:
Ja tu par rītdienu tad man ir ieskaite latviešu valodā, vēsturē un angļu valodā :noo:

Bet ja par parādiem tad …

  • Poļu valodā - jāstāsta no galvas par ģimeni, skolu un tradīcījām

  • Vācu valoda - jālabo sava ieskaite

  • Tehniskā grafika - vienreiz tā titullapa ir jāuzzīmē

  • Kulturoloģija - jāuzraksta ieskaite un jāprezentē savs subkultūras stils

  • Politika un tiesības - jāraksta eseja

  • Sports - eh… jānoliek volejbols

  • Literatūra - rainis “Uguns un nakts”
    It kā viss… bet es neesmu pārliecināta… :unicorn:

Oho poļu valoda? Viss ko zinu ir kurwa un vēl pāris labie vārdi :smiley:

Poļu valodu saprotu 60%
Vāciski, nemāku, varu tikt ar kļūdām Dutch sarakstīt tev.
Kululorģija neapmklēju stundas sori.
Politika un Tiesības 10 noslēguma eksāmenā
Litertūra, rainais my fav dzejniek.