AnimeForums.lv Meet-up#1

Rāceni , es tev varu pateikt šo to poliski. Bet man bail, ka @Jua sapratīs :smiley: un tas nebūs labi :smiley:

Es pati īsti labi poļu valodu nemāku tāpēc vari droši rakstīt :smiley:

Tev ļoti patīk politika? (egoistisks jautājums no slinkās Jua’s) :neutral_face:

Man šķiet ka to vārdu daudzi zin :smiley:

Itkā nē, man politika bija divus gadus un man audzinātāja mācīja. Parasti gāju klases priekšā un stāstīju, un vienmēr debatēju, baigi daudz apšaubīju savu klasesbiedru viedokļus.

Sasodīts… :noo:
Un šajā momentā sabruka slinkās egoistes cerības :unicorn:

pasaki, par ko eseja, varbūt sadzejošu, ja būs labs temats, tapat nav ko darīt.

Esejas nosaukums ir “Autoritāro režīmu pievilcība” :ghost:

Vēsture ibio maķ, es tur dabūju D līmeni, arī audzinātāja mācīja, bet tas bij stulbs priekšmets. w8, es izlasīšu, kas ir tas par režīmu.

Es pati neesmu vēsturniece un politiķe … bet cik es sapratu no skolotājas teiktā tur ir it kā 2 režīmi(?) totalitārais un autoritārais (lkm) :frowning:

ej iekšā TS3, mums te ir debates :smiley:

Oi… tagad es nevaru sēžu parādu kaudzēs :smiley: Vēl mājās ir ciemiņi… un man nepatīk runāt kad mājās ir cilvēki jo tad viņi dzird ko es runāju :frowning: es varu tikai rakstiski piedalīties :smiley:

piedalies rakstiski :smiley: izskaidrosi, man tos režīmus, tad varam izdomāt tev eseju :smiley:

Traki traki tev! :slight_smile:

Mjaaa… ko lai padara :smiley:

Njuuuuuuuuu… :3: kad būs video? :yum:

Mājas darbus izpildīji? :smiley:

Kuššš… :ghost: izlikšos ka es to neizlasīju :smiley:

Kad izpildīsi mājas, darbus varēsi paskatīties video un uzēst kūku :smiley:

Tu gribi likt man gaidīt līdz ziemas brīvdienām? :noo: