Rāceni , es tev varu pateikt šo to poliski. Bet man bail, ka @Jua sapratīs
un tas nebūs labi 
Es pati īsti labi poļu valodu nemāku tāpēc vari droši rakstīt 
Tev ļoti patīk politika? (egoistisks jautājums no slinkās Jua’s) 
Man šķiet ka to vārdu daudzi zin 
Itkā nē, man politika bija divus gadus un man audzinātāja mācīja. Parasti gāju klases priekšā un stāstīju, un vienmēr debatēju, baigi daudz apšaubīju savu klasesbiedru viedokļus.
Sasodīts… :noo:
Un šajā momentā sabruka slinkās egoistes cerības 
pasaki, par ko eseja, varbūt sadzejošu, ja būs labs temats, tapat nav ko darīt.
Esejas nosaukums ir “Autoritāro režīmu pievilcība” 
Vēsture ibio maķ, es tur dabūju D līmeni, arī audzinātāja mācīja, bet tas bij stulbs priekšmets. w8, es izlasīšu, kas ir tas par režīmu.
Es pati neesmu vēsturniece un politiķe … bet cik es sapratu no skolotājas teiktā tur ir it kā 2 režīmi(?) totalitārais un autoritārais (lkm) 
ej iekšā TS3, mums te ir debates 
Oi… tagad es nevaru sēžu parādu kaudzēs
Vēl mājās ir ciemiņi… un man nepatīk runāt kad mājās ir cilvēki jo tad viņi dzird ko es runāju
es varu tikai rakstiski piedalīties 
piedalies rakstiski
izskaidrosi, man tos režīmus, tad varam izdomāt tev eseju 
Traki traki tev! 
Mjaaa… ko lai padara 
Njuuuuuuuuu…
kad būs video? 
Mājas darbus izpildīji? 
Kuššš…
izlikšos ka es to neizlasīju 
Kad izpildīsi mājas, darbus varēsi paskatīties video un uzēst kūku 
Tu gribi likt man gaidīt līdz ziemas brīvdienām? :noo: