Šitās bildes ir funny ![]()
![]()
“Es eju piekaut Markusu”.
“Ak nē!” ![]()
Man patīk, ka fotogrāfijas ir 30% swans ![]()
Tas jau izskatās pēc šā:

Nē, nu šis ģeniāli ![]()
Ir tikai cover, kur dziesmas? ![]()
Ierakstu studija piečakarēja
Nu ko, ja nesanāca ierakstīt mūziku, tad būs jānodzied dzīvē ![]()
Nu ko @H_Hercogs ![]()
Tiekās Mērijas dzimenē uz kareoki!
Tieši tā
(post deleted by author)
Man varētu būt 2.
Man tur bija dažas margarietiņas vai tml iepīts
Un viena maliņa ar krējumu noliets laikam ![]()
![]()
jap
Jūs saprotiet, ka nopietni, jums būs jādzied dziesmu. Un paša uzrakstīto. Ar ChatGPT netiks pieņemts.


Kur var noklausīties? ![]()
ā, nu tomēr būšu kko aizmirsusi - Guess who kasti xD
ne tikai,
šeit ir kāds/kādi aizmirsuši kadiljaka ledus kastes vāks, metāla paplāte, melna bļodiņa, un ganjau vēl kautkas tiks atrasts ![]()