Agrais sports
Kad man nākošo reizi ārzemnieki kaut ko prasīs par Līgo, tagad zinu kuru bildi rādīt. :D
Riktīgi smukas bildes, patīk krāsu piesātinājums
Nu tā!
Hopefully you guys enjoyed your stay ;p
I have to say, as a perfectionist, I thought I didn’t do a good enough job as a host, but oh well
Lai veiksmīgi visiem ceļš mājup, un tālāk ![]()
Edit: Jūsu vainagi atstātie tiks saglabāti vietā pie sienas līdz, cerams, nākam reizei :))
Bija super
Ja kāds neatrod savu, un nav paņēmis līdzi, ludzu sakiet, es pielikšu visiem zīmītes, un atstāšu lai izkalst. ![]()
Es atstāju, bet bildēs neredzu savu.
Rediģēju bildes, tev laikam bija numur 8
Jā
Vainagus prasu identificēt, lai varu pielikt klāt zīmītes :D
2
3 Mērija
4 Aleksis
5
6
7 Marta
8 Liāna
Vainu 4 vai 2 grūti pateikt
Cozy līgotājs
Un vēlreiz, Markus, lielais paldies! Varēja redzēt, cik ļoti centies. Super puper Līgo izdevušies! Un pārējiem protams paldies par kompāniju, šis būs labi paliekošs atmiņā!
Bija tiešām super, tik notikumiem intensīvu Jāņu vakaru sen nebiju piedzīvojis
es teiktu ka liela daļa bija pateicoties tam, ka lietus nelija ![]()
Fotogrāfijas ![]()
























