Umm… Ja man ir guļammaiss un matracis varēs uz grīdas gulēt??
Sapratu ka telts būs baigās klapatas
Izskatās pat ļoti mājīgi!
Vavaviva. Rīgā par šo prasītu nomas maksu. :D
mierīgi
augšā ir matracis divvietīgs
, ja kādam/kādiem interesē ![]()
Skat, iekļūšana bezmaksas, bet vot izbraukšana ![]()
bet jā, ir redzētas šādas vietas, pie tam pa ne lētākām naudām.
Ieraugot bildes man reakcija bija:
Ļoti smuki. Izskatās pēc kārtīgas danču vietas! Visus šlāgera pavadījumā varēs izdancināt ![]()
mums pagasgad vai aizpagas, neatceros vairs, ar brāļa draugiem bij tā, dancojām, bija fun
Bet tikai, nedaudz atgādināja filmu “Sinners”. To danču šķūnīti. Atceraties, ja kāds prasa atļauju ienākt, labāk nedodiet ![]()


Tas vairāk jau uz halovīniem.
Kā jums tur klājas? ![]()
Ir jautri, tagad spēlējam spēles apkārt ugunskuram. Vienīgi baigi daudz kukaiņu saradās
Kā pašam??
Sēžam ap ugunskuru un runājam
, kamēr fonā skan “Līgo, līgo”. Šodien sacepu savus 2 litrus ar takoyaki mīklu.






