Gaming speedrun

Čau visiem! Šis ir mans pirmais posts kā new user.

Anyways, vai šeit ir kāds, kurš ir mēģinājis, vai iet gaming speedruns, vai vienkārši patīk tos skatīties?

Pats, ik pa brīdim, eju GTA San Andreas speedrun (bilde below), jo no bērnības, tā man ir all time mīlākā spēle. Neskaitāmiem reižu tā ir izieta, tapēc pagaišgad pirmo reizi pamēģināju, un bija nereāli fun. Tā kā agrāk spēlēju Samp, MTA un cs:go, tapēc ilgi sēdēt pie PC nav problēma (acis gan ir ceptas kā omletes, tapēc pēc šiem run, kādas 2 nedēļas neko nespēlēju :D) Vairs jau tik daudz laika nesanāk sēdēt pie kompja, daudzi čomi ir pārgājuši uz konsolēm, tapēc atgriežos pie bērnības klasikām, un ja godīgi, šis vistuvāk atsit atpakaļ bērnības gaming expierience.

Vēl, manuprāt, ir nereāli cool, ka vienam latviešu džekam ,iekš speedrun community, ir 1. vieta GTA SA 100% speedrun.(bilde below) Kruts un īpatnējs veids, kā celt Latvijas vārdu pasaulē, bet nu varbūt es tā vienigais tikai domāju. :D

Redzēju, ka bija līdzīgs posts, par GDQ eventu, un šur tur, kāds bija iemetis video topicos speedrun video, bet tieši par šo topic, neatradu. Varbut man acis ir fried, un esmu akls, bet domāju ir labs topics pirmajam ierakstam. :D

Anyway, jauku dienu visiem! :victory_hand:

6 Likes

pašam priekš speedruna nav atbilstošā reakcija, bet paskatīties šad tad var, patīk tas čalis kas spīdruno vecās flash spēles

1 Like

Pašam mēģināt speedrun izklausās pēc pekles. xD Video gan esmu skatījies - man patīk tie kur tiek skaidrots kas tieši notiek, kā strādā izmantotie paņēmieni.

Kā tur sanāk, tu drīksti ņemt pauzes? Vai arī tev no vietas jārauj 10+ stundas?

Mums ir arī daži pro Counter Strike spēlētāji. It is something. :D

Vari padalīties ar to flash game džeku? Labprāt iečekotu.

https://youtube.com/@eazyspeezy

1 Like

Par pauzēm, tā īsti vēl man nav skaidrs. Tos kurus es skatos, tie ņem pauzes, jo gribas paēst, izstaipīt kājas, utt. Es nopauzēju taimeri, kad sasniedzu San Fierro, uz 5 min, un Los Santos ir viena misija, kur var ātri aizskriet uz tualeti, un tad turpinu. Tā kā es nelieku savus run speedrun leaderboards, tapēc man ir vienalga par pauzēm, bet pieņemu, ka pro džeki mauc līdz galam vienā gabalā. Tas gan liekas pārāk brutāli, tapēc netaisos fiziski sevi mocīt, tik cik vienīgi nozipāt tās 7h. :D

Paldies vecīt! Vēlāk iečekošu. :+1:

Yee, par tiem cs spēlētājiem, tas ir neticami, ka mūsējie spēlē top tier komandās. Kad agrāk skatījos broky iekš Faze clan, sajūtas bija līdzīgas kā hokeja pasaules čempī. Zināju vēl par Yekindar, bet baigi neskatījos viņu, bet still, mad respect visiem. Ticu, ka tagad ir arī vēl citi džeki, bet esmu jau pārāk disconnected no cs community.

Izklausās pēc scenārija, kur kādam tualetes vietā stāvēs zem galda spainis. :squinting_face_with_tongue:

2 Likes

Man YT algoritms reizēm mēdz ieteikt vienu otru, bet vispārīgi uzmanību nav noķēris.
Reizēm liek aizdomāties par spēles dzinuļa fizikas dizainiem.

1 Like

Hahah, īstenībā, nav tālu no patiesības. Nesen runāju ar čomu par speedrun’iem, un viņš spēlē tādu spēli Megabonk. Viņš teica, ka ru džeki mauc to spēli kādas 24h+ un livestream laikā mīž pudelēs…

Īstenībā, kad sāku San Andreas speedrun’ot, tad sāku izmantot spēles elementus, kurus nekad pirms tam neizmantoju, piemēram bribe stars, uc. Ir misijas, kur tu riktīgi lauz spēles kodu, jo ar pāris well-timed trikiem, skippo visu misiju, vai pat vairākas misijas uzreiz. var just, ka ir pus sekundes game freeze un spēlei tas riktīgi nepatīk :D tad parasti seko crash, bet ko var gribēt no 2004 gada spēles.

Megabonk ir laba manta. Drusku to spēlēju. To var aprakstīt kā 3D Vampire Survivor. 24 stundu beigās tur gan jau maz ko varētu saprast no uz ekrāna notiekošā. :D

1 Like

Es paskatījos, kā čoms viņu spēlē. Pēc stundas gameplay jau bija pilns ekrāns ar particle efektiem un non stop skaitļiem uz ekrāna. :D

1 Like