Kad es būdams students pieliku klāt ēdienam vegetu, es uzskatīju ka taisīju pa šiko :D Izrādās es biju bomzis ja salīdzina ar @Mayo_Musketeer koju dzīves ēdienu :D
Kad es tā pirmo reizi izdarīju, likās, ka esmu atkodis ēdiena gatavošanu. Pēc kāda laika gan man tik ļoti apnika Vegeta, ka es vēl projām neesmu atkopies. :D Es Vegetu neesmu tik ļoti sen ēdis, ka pat neatceros pēdējo reizi.
Kā arī kad nākamreiz būs kāds teksts vai bildes ko parādīt, labāk nofočējiet un ievietojiet video jo ne vella nevar neredzēt :D Viss bija izplūdis, izņemot pāris milisekundes :D
Neviens nebija paredzējis, ka Rihards ieradīsies ar kāmīša izmēra fotogrāfiju saišķi. :D Tur būtu pieticis ar agresīvāku auto fokusu un ilgāku bilžu turēšanu kameras priekšā.