neizmantot aizskarošus vārdus.Pirmajā reizē būs brīdinājums bet ja atkārtoti nāksies aizrādīt tad diemžēl nāksies pamest spēļu telpas.Gribu tomēr uzturēt draudzīgu un pozitīvu atmosfēru mūsu starpā
Lūgums tās spēles kas jāielādē vienmēr lūgums iepreikš to izdarīt un pārbaudīt vai viss 100% iet.Ja gadījumā ir problēmas lai zinātu iepriekš jau un varētu novērst tās pirms kopīgās saspēles.
ļoti atvainojos man darbs tā noslogo pēdējā laikā ka aizmirsu galigi saviem topikiem pasekot līdzi un noslēgt balsošanu
pēc idejas šodien vēlējos sarīkot saspēļu vakaru.Tā kā tie kas ir gatavi šodien uzraut kādu spēli i will be here: @akitsu@Jua@JunkLado@Menestrels@Rashomeow@Reficul@Shadowrise
Pa lielam ja sekoja līdzi balsošanai tad jā vnk es nebiju aizvērusi un oficiāli izziņojusi datumu so es saprastu ja kāds šo pasākumu nebūtu ieplānojis savā plānā