Kas ir tas? Izskatās pēc kraukšķīgās fritēta vistas krūtiņas ar šokolādes un vaniļas mērci
Noteikti, ka kļūdos (vai arī skudru pūznis, ja redze nepieviļ?)
Varētu teikt, ka otrs, bet arī ne gluži. Mazdrusku citāds izpildījums.
Lai gan pirmais varētu būt interesanti.
Man ar dīdžejiem ir tā pat kā ar jautājumu no kurienes rodas bērni - es neesmu pilnībā drošs ar ko tie nodarbojas. :D
Pa lielam galvenais darbs ir smuki pārslēgties no dziesmas A uz dziesmu B. Jāprot saglabāt enerģiju un/vai vibe, lai sanāk skaists mix. Protams ir vēl aspekti, bet those are the main things.
Un galvenais, ir neņemt piemēru no manis, jo nedrīkst turēt dzērienus pie deckiem. Tā vari labi ātri atvadīties no savas vai citu tehnikas

Kā nē? Paņem vēžu murdiņu, iemet dīķi, uztaisi kādus vārītus vēžus un ar kolēģiem kopīgi noēst, sēžot pie ugunskura ![]()
Vēžus uz pirts akmeņiem un viss bumbās.
kamēr līdīšu dīķī “relaksēties”, viņi mani noēdīs :D
Tieši tā! @Maass , neaizmirsti par dillītēm un citroniņu! ![]()
46 posts were merged into an existing topic: Par ceļošanu - stāsti, jautājumi un viss kas labs
Kur ta tu?
Malmē. Komandējumā uz Eiropas urbanas mežniecības konferenci
aa, oke
Ja jau reiz esi tur, tad gan jau lidostā nesapogāja par to, ka nenodevi koferi
Kā tur pašlaik izskatās?
Faktiski tāpat kā pie mums. Ceriņi un kastaņi pilnos ziedos, viss ir zaļš, saulains un visai silts
Tā - es pārbīdīju mūsu sarunu uz ceļošanas topiku ![]()
A post was merged into an existing topic: Par ceļošanu - stāsti, jautājumi un viss kas labs


