Sapotējos pret encefalītu, eju uz Vivi un nosmējos par savu ēnu ![]()
![]()
antivakseriem izrādās taisnība, redz kur viena par ērci pēc potes pārvēršas.
Viduslaiku sēta"Niedru lijas", piedāvā ekskursijas viduslaiku apģērbos un visādas senās spēles/aktivitātes
Ir arī viduslaika pagraba tipa izlaušanās istaba grupām
going to nieces b’day ![]()
Vakar valmierā DD bija par 1.75
Cēsīs arī, plus neste -5 centi, un -2.5 centi ar rimi karti, ielēju par 1.68…
Laikam laiks uz Vidzemi pārvākties D:
Šodien pieskatu draugiem mazos ~24 stundas, jo viņi gribēja uz koncertu citā pilsētā (un pirmo reizi ir prom no bērniem pa nakti). Esot vecākā no 6 bērniem, man šobrīd maksā par ļoti ierastu nekā īpaša nedarīšanu. Man, piecgadīgam un divgadīgam bērnam ir pārsteidzoši daudz kopīgu interešu, un mani baro ar picas piegādi, tātad dzīve ir laba.
Šorīt cepjos uz ķermeni. Beidzot brīvdiena pēc svinībām, un tikai divos atgriezos mājās. Kā septiņos atvēru acis tā nespēju atkal iemigt.
kā tavam runcītim iet?
Krietni labāk. Aiz muguras pavisam nav, bet izskatās būs cauri odiseja.
Stāvu rindā apģērbu veikalā uz pielaikošanas kabīnēm. Bla vienā kkāda džuses tiktokus laikam taisa
Es grib tikai kreklu nopirkt ![]()
One of those weird, insomnia nights, gonna rewatch Overlord
pārbaudu tulkotos preču aprakstus. nezinu, kas oriģināli ir tulkojis, bet google tā nav, pārbaudīju ;D
Runa par marķieriem, krāsām u.tml.
“Kratīšanas risku”










