Ko tu pašlaik dari?

Ievelc nāsī marķieri un sāc dejot bangarangu

6 Likes


Atkal izbraukumā, šoreiz biki apmaldījos, ko sajaucu meža ceļus

5 Likes

When a man finds a neat stick

3 Likes

montēju virtuvi :smiling_face_with_tear: nepatīk montēt, es labāk pie cnc urbja stāvu

4 Likes

Darba diena galā - ārā šūpuļtīklā iesaku lasīt jaunāko pirkumu

4 Likes

Man te darbam jāatrod galda spēļu grupas/klubi/norises vietas utt.
Ar Rīgu un Pierīgu viss skaidrs, bet vai kādam ir zināmi kādi galda spēļu organizatori vai biežākās norises vietas citurviet Latvijā? @Galdaspelu_grupa

Īpaši interesētu šīs pilsētas, bet jebkura info noderētu arī par citām pilsētām :)

  • Jūrmala
  • Ventspils
  • Rēzekne
  • Valmiera
  • Jēkabpils

mēģināju caur hero forge uzmest daļu no OC tēliem kas klejo pa apziņu - konkrētie 5 ir kosmosa sirotāji un haltūrnieki





Parcik netaisos pirkt premium tie screenshot Nav tie labākie :rofl:

3 Likes

The beanbag was yeeted

7 Likes

Gaidu poliklīnikā savu kārtu, apkārt dzirdētais:

Ginekoloģe: oi, man laikam nav krūšturis!
Admin: man te ir vairāki, iedošu.

Ginekoloģe vēlāk: es neatceros, viņai šodien bija pupi?

Vīrietis iznāk no zobārsta, mute pilna ar vatēm un runā pa telefonu, izklausās tieši tā kā izskatās: es nevaru runāt.. ees nevaru runāt. Es nevaru tagad parunāt! jeb enevavutagapauaat

8 Likes

“Emergency” krūšsturi :smiley:

1 Like

Gaidu kurjera zvanu…

Ļoti kriptiski.
Es kodīšu āķi: ko labu gaidi?

Neko tādu - virsmatraci

Un dīvāna mēdzu pārāk bieži mosties stīvs kā statuja

Es nesen iegādājos, bija tā vērts. JYSKā bieži dziļas atlaides šiem.

Nu cerams


Piegāde saņemta, izpakota, var iet peldēt.

Patīkami tukša pludmale

Ūdens labs. Atsvaidzinošs

5 Likes


Ahoi no otra krasta xD

7 Likes

Ārā varen foršs laiks, tikai acīs lienošās mušas maitā pļaut-prieku.

4 Likes

pirmo reizi vadītāja karjerā pūtu trubiņā.. uz Lietuvas robežas

7 Likes


Ēdu meža zemenes kamēr ducina pērkons


Apkaroju invazīvos augus


Atradu spotu kas pilns ar naktsvijolēm

6 Likes

Kā Tev ar ērcēm? Nav parasti uztraukums no tām? :smiley:

It īpaši, ka lasīju par to “Lone star” paveidu (nezinu vai ir Latvijā).