Ko tu pašlaik dari?

Man ērces nesūcas klāt, vilna pa biezu laikam
Un tāpat esmu vakcinējies pret encefalītu n shit, uz uzmetu aci vai kaut kas nav aizķēries

Like, es tajā izcirtumā biju krokšos aizgājis

1 Like

Mani ozollapu ceļi vedīs uz Ķekavu. Tur pabūšu arī tādā palielākā kompānijā ar cilvēkiem, kur 98% nezināšu :joy: Phew - vajadzēs atkal iedarbināt manu runājamo un sociālo aspektu. Viena interesanta lieta tikai - ka tur būs padaudz ārzemnieku. Sētā kaut kur paliksim - vienai vīrs francūzis un otrai vīrs nīderlandietis.

Kā jau tradīcija, ko esmu uzsācis - paņemšu savu takoyaki pannu līdzi. Vismaz tā uzreiz vairāk varēšu pabazarēt ar cilvēkiem. Lielākā dilemma - ka tur ir labi daudz vegānu. Tad nu, protams, jāapskatās, ko varu kā alternatīvu. Bet atradu vustera mērci vegāno un majonēzi vegāno ar. Kā pildījumu likšu kimči vai eringi (king oyster) sēni.

3 Likes

I am the only dawg bad enough to be doing genshin events tonight

5 Likes

tik tiko laboju ūdens padevi toletes bačukam, lmao
:white_check_mark: done

1 Like

Diskordā taču esi? Pirmdien taisījām co-op šim eventam.

Es redzēju bet es biju kūtī kad jūs spēlējāt :sweat_smile:

2 Likes

Bet neko neteici, būtu sarunājuši kad tiec.

Uz nākamo eventu :saluting_face: šitas tbh nebija tik grūts arī ar randomiem