Man ērces nesūcas klāt, vilna pa biezu laikam
Un tāpat esmu vakcinējies pret encefalītu n shit, uz uzmetu aci vai kaut kas nav aizķēries
Like, es tajā izcirtumā biju krokšos aizgājis
Man ērces nesūcas klāt, vilna pa biezu laikam
Un tāpat esmu vakcinējies pret encefalītu n shit, uz uzmetu aci vai kaut kas nav aizķēries
Like, es tajā izcirtumā biju krokšos aizgājis
Mani ozollapu ceļi vedīs uz Ķekavu. Tur pabūšu arī tādā palielākā kompānijā ar cilvēkiem, kur 98% nezināšu
Phew - vajadzēs atkal iedarbināt manu runājamo un sociālo aspektu. Viena interesanta lieta tikai - ka tur būs padaudz ārzemnieku. Sētā kaut kur paliksim - vienai vīrs francūzis un otrai vīrs nīderlandietis.
Kā jau tradīcija, ko esmu uzsācis - paņemšu savu takoyaki pannu līdzi. Vismaz tā uzreiz vairāk varēšu pabazarēt ar cilvēkiem. Lielākā dilemma - ka tur ir labi daudz vegānu. Tad nu, protams, jāapskatās, ko varu kā alternatīvu. Bet atradu vustera mērci vegāno un majonēzi vegāno ar. Kā pildījumu likšu kimči vai eringi (king oyster) sēni.
tik tiko laboju ūdens padevi toletes bačukam, lmao
done
Diskordā taču esi? Pirmdien taisījām co-op šim eventam.
Es redzēju bet es biju kūtī kad jūs spēlējāt ![]()
Bet neko neteici, būtu sarunājuši kad tiec.
Uz nākamo eventu
šitas tbh nebija tik grūts arī ar randomiem