@Liāna kur tu pazudi
Es tagad esmu uzvaras parkā ![]()
I will be back pēc tam.
Ala nebūs pārbāzta?
Pretty sure, ka būs
būs draudzīgi jāslidinās iekšā
Es ap pieminekli ganīšos kādu brītiņu
Aizgājām uz alu. Biš pa daudz tautas
Žēl, ka tur vienmēr pārpildīts :( Man ļoti patīk danču vakars (trešdienās?) bet neeju, jo knapi ir vietas dancošanai
vajag otro Alu
Es pieļauju ka līdzīgas aliņas ir, tikai tās galīgi nav kļuvušas populāras
Atminos, ka bija kaut kāds Melnais Kaķis - tā laikam saucās… bet nezinu, kas tur īsti bija un vispār pastāv,
Kā teici - no O2 palika tikai O ? :D
CO2 tur bija gana jūtams

Fiksais blitz!
Ir doma rīt aizšaut uz Nākotnes Parku, kas atrodas pusceļā uz Dobeli ![]()
(muzejā nebūs iespēja iekļūt, bet pats parks ir pieejams)
Varbūt kādam vēlme piebiedroties?
Iespējams būs pieejama arī smilšu skluptūras Jelgavā..
Turp un atpakaļ ceļš nodrošināts :D
Darbs. ![]()
Starpcitu, sestdien no 18:00 viņiem bezmaksas ieja muzejā arī būs, muzeja nakts ietvaros.
Man rīt ir īsā diena līdz diviem, bet nezinu vai gribu pa galvu pa kaklu
Es dzirdēju baumas, ka botāniskajā dārzā kaut kas ir vairāk sācis ziedēt.
Šeit ir pasākums par kuru jau pastāstīju pāris cilvēkiem. Es un @Staffords izmēģināsim 5km, bet ir arī pieejams iepazīšanās variants kur tā mierīgi soļo starp šķēršļiem nevis sacenšas. Īstenībā man to vajadzēja izvēlēties, varbūt tajā dienā uz vietas palūgšu nomainīt grupu, bet oh well, būs interesanti jebkurā gadījumā. Varbūt vēl kāds grib pievienoties ![]()
**Ir arī kaut kāds komandas variants bet varbūt to arī var uz vietas pieteikt, idk.
A kas tur jādara? Kas tas vispār ir?
Viņiem Rīgā arī notiek skrējiens, varbūt vnk aizmirsa izdzēst to daļu ![]()

