Mazie komūnas saieti

Zini, tevi uzlidinās gaisā un tad visu Rīgu smuki redzēsi

6 Likes

catapult GIF

1 Like

https://www.instagram.com/p/DYsSh_0KG3x/?igsh=MWQybXY1amVnampwdw==

6dien Mad God varēs noskatīties pa 5 eiro

3 Likes

@Menestrels - Tu reiz minēji, manuprāt, ka gribētu šo redzēt. Lūk iespēja.

1 Like

Tur tik galīgi nav rakstīts kur tas notiek.

Jā, lai gan tā ir viena no tām filmām par kuras skatīšanos kono vajadzētu maksāt tev nevis otrādāk. :joy:

2 Likes

Pieļauju, ka šeit?
Latgales iela 256 k-4-51. Tikai tur jāraksta viņiem uz epastu, lai reģistrētos.

.
Vietas vēl ir

3 Likes

ee, tad tas ir turpat tajā vecās tipogrāfijas pagalmā

Jup

https://www.forumcinemas.lv/event/304757/title/all_you_need_is_kill/

Japanese . Anime.

Doma šodien aiziet.
1830

Eh, par skādi šodien jau piesolīts @Mayo_Musketeer kapāt R.E.P.O.

1 Like

Eu, eu - es neesmu vainīgs :joy:

Atbilstoša ambiance


Un atbilstošs blakus sēdētājs

6 Likes

Aa, Tu uz Mad Gods, ja? :joy: Uh, lai forša skatīšanās. Nevarētu teikt, ka tā bija filma priekš manis.

Es pa viņu esmu dzirdējis pietiekami lai būtu morbid curiosity par sižetu un ne-ironiska interese par to ka tas viss ir roku darbs n stuff

Kā bija?

Gribēju ar vakar, bet nu mazliet jau spēki aptrūkās…

https://www.forumcinemas.lv/event/302401/title/asmens_1998/?dt=04.06.2026

Par cik neesmu redzējis domāju aiziet

2 Likes

O jā!
Ādas kostīmi, tehno un asinis.

Filma ir sava laika vērta un gana stilīgi izskatās joprojām

Gaidam atsauksmes

Šis varētu būs nedaudz krazy šovakar, jo Kalnciema kvartālā tik daudz cilvēkus vispār nevar iebāzt, bet man ļoti patīk Juris. Varbūt kāds grib pievienoties!

Idejiski varētu pievienoties, bet braucu šovakar uz laukiem

1 Like