Zini, tevi uzlidinās gaisā un tad visu Rīgu smuki redzēsi

https://www.instagram.com/p/DYsSh_0KG3x/?igsh=MWQybXY1amVnampwdw==
6dien Mad God varēs noskatīties pa 5 eiro
@Menestrels - Tu reiz minēji, manuprāt, ka gribētu šo redzēt. Lūk iespēja.
Tur tik galīgi nav rakstīts kur tas notiek.
Jā, lai gan tā ir viena no tām filmām par kuras skatīšanos kono vajadzētu maksāt tev nevis otrādāk. ![]()
Pieļauju, ka šeit?
Latgales iela 256 k-4-51. Tikai tur jāraksta viņiem uz epastu, lai reģistrētos.
ee, tad tas ir turpat tajā vecās tipogrāfijas pagalmā
Jup
https://www.forumcinemas.lv/event/304757/title/all_you_need_is_kill/
Japanese . Anime.
Doma šodien aiziet.
1830
Eh, par skādi šodien jau piesolīts @Mayo_Musketeer kapāt R.E.P.O.
Eu, eu - es neesmu vainīgs ![]()
Aa, Tu uz Mad Gods, ja?
Uh, lai forša skatīšanās. Nevarētu teikt, ka tā bija filma priekš manis.
Es pa viņu esmu dzirdējis pietiekami lai būtu morbid curiosity par sižetu un ne-ironiska interese par to ka tas viss ir roku darbs n stuff
Kā bija?
Gribēju ar vakar, bet nu mazliet jau spēki aptrūkās…
https://www.forumcinemas.lv/event/302401/title/asmens_1998/?dt=04.06.2026
Par cik neesmu redzējis domāju aiziet
O jā!
Ādas kostīmi, tehno un asinis.
Filma ir sava laika vērta un gana stilīgi izskatās joprojām
Gaidam atsauksmes
Šis varētu būs nedaudz krazy šovakar, jo Kalnciema kvartālā tik daudz cilvēkus vispār nevar iebāzt, bet man ļoti patīk Juris. Varbūt kāds grib pievienoties!
Idejiski varētu pievienoties, bet braucu šovakar uz laukiem



