Mazie komūnas saieti

Idejiski varētu, bet atrodos laukos :joy:

2 Likes

Kāds vēlas pievienoties šo svētdien uz Salaspili uz Labvēlīgo Tipu?
Izbraukšana ar auto no Rīgas ap 18:00


13.jūnijā arī plānoju braukt - same offer ;D

1 Like

U šito gan varētu uzspet

1 Like

Gribētu, bet iespējams nevarēšu, jo varbūt būs jāpalīdz filmēt kursabiedrenei darbu.
13.06 varētu :thinking:

1 Like

Ir ok, tieku svētdien.

2 Likes

Ta rīt sarunāsim, kur kā tiekamies :ok_hand:

1 Like

Ar vilcienu domā braukt?

Ar auto :sport_utility_vehicle: :dashing_away:

1 Like

Vēl viss ir spēkā?

Ir, ir. Vēl brīvas vietas ir

a kas tas ir, kaut kads koncerts?

EDIT: just googled them, seems like good chill music

Aa, I’m in, tikai gribēju saprast vai pēc šodienas izbrauciena vispār gribēsies ko darīt

Sure, tas jau vakarā, būsim izguējušies xD

1 Like

Nu okei… Of you say so :D

No kurienes izbraucām?

1 Like

Iemet whatsappā man adresi, tad saplānošu laikus

1 Like

Pūlis gan likās tāds mazaktīvs ja salīdzina ar to kas bija Vecrīgas festivālā

4 Likes