Idejiski varētu, bet atrodos laukos ![]()
2 Likes
Kāds vēlas pievienoties šo svētdien uz Salaspili uz Labvēlīgo Tipu?
Izbraukšana ar auto no Rīgas ap 18:00
13.jūnijā arī plānoju braukt - same offer ;D
1 Like
U šito gan varētu uzspet
1 Like
Gribētu, bet iespējams nevarēšu, jo varbūt būs jāpalīdz filmēt kursabiedrenei darbu.
13.06 varētu ![]()
1 Like
Ir ok, tieku svētdien.
2 Likes
Ta rīt sarunāsim, kur kā tiekamies ![]()
1 Like
Ar vilcienu domā braukt?
Ar auto
![]()
1 Like
Vēl viss ir spēkā?
Ir, ir. Vēl brīvas vietas ir
a kas tas ir, kaut kads koncerts?
EDIT: just googled them, seems like good chill music
Aa, I’m in, tikai gribēju saprast vai pēc šodienas izbrauciena vispār gribēsies ko darīt
Sure, tas jau vakarā, būsim izguējušies xD
1 Like
Nu okei… Of you say so :D
No kurienes izbraucām?
1 Like
Iemet whatsappā man adresi, tad saplānošu laikus
1 Like

