Nav liela sāpe, tikai muļķīga sajūta. Aiz lielā entuziasma atdot tieši tas kas visvairāk patīk, un ne vienu, bet visas lmfao
Tu esi pārāk labs cilvēks, tādu cūcību nevar piedot ![]()
Un jā, arī neesmu e-lasītāju fans. Ir ērti, bet tās grāmatas kaut kā arī atmiņā nepaliek, visas saplūst vienā putrā, kad nav fiziskās saskares elements.
Ko tā? No sākuma gan jau tas bija domāts tik vien kā joks, hihi haha sievietes ar bārdām. Labs rakstnieks un labs worldbuilders pat jokiem aizies līdz loģiskajam iznākumam, tur rodas tā sulīgā, fascinējošā pasaule, fantāzijas sabiedrība kas tik ļoti atšķiras no mūsējās.
Un kāpēc lai rūķiem, kas savā veidā ir reliģiskie fundamentālisti, nebūtu tabu pirms kāzām prasīt kas ir biksēs?