Ir noteikti švakāka sezona. Man rudenī laikam patika ēst gatavošanas isekai un pāris citi gabali
- “Campfire cooking in another world” Season 2
- Ginpachi Sensei izbaudīju un pasmējos kā vecās Gintama laikos
- Un “My Hero Academia” beidzamā sezona bija tīri laba. Laikam jau arī tāpēc, ka redzēju treileri pēdējai epizodei Shibuyā
