Par 2025 gada rudens anime sezonu

Ir noteikti švakāka sezona. Man rudenī laikam patika ēst gatavošanas isekai un pāris citi gabali

  • “Campfire cooking in another world” Season 2
  • Ginpachi Sensei izbaudīju un pasmējos kā vecās Gintama laikos
  • Un “My Hero Academia” beidzamā sezona bija tīri laba. Laikam jau arī tāpēc, ka redzēju treileri pēdējai epizodei Shibuyā :smiley:
2 Likes