Par čatu un zvanu krāpnieku pieredzi

Ļoti salās kā mašīntulkojums/ģenerējums. Īstie sodi tiek rakstīti jūtami savādākā valodā. :face_with_tongue:

a friend of mine also got this one today


Nu gan šie rullē šodien :joy:

4 Likes

Šim vismaz mazāki soda procenti. :D

1 Like

Nez.. tāpat padārgi, ņemot vērā, ka ir pārsniegts ātrums ar neeksistējošu transportlīdzekli..

1 Like

Man šodien ap 11:30 atnāca īsziņa no Latvijas pasts, līdzīgs garais penters, kā visiem pārējiem. Izlasīju tikai caur smart watch, bet kad gribēju iečekot telefonā, tas jau bija pazudis. :D

Tad uz plkst. 15 bija zvans no spānijas. Nospiedu sarkano klausuli, un momentāli bija zvans no Lietuvas. Pat nebija sekundes atstarpe.

Man 3x pēc kārtas zvanija dažādi ārzemju numuri. Zvana vienu reizi nometu pēc sukundes otro reizi nometu vēl pēc sukndes trešo reizi nometu.

2 Likes

68 ļimoni. ees jau atbildētu

Uz Latviju būtu labi. Rēķinot uz EU, tie būtu $0,14 uz cilvēku. :joy:

From Threads :joy:

5 Likes

Labs veids kā praktizēt sociālo māku bērniem :joy:

1 Like

7 Likes