Nu protams neesu jau tads
bet ar aci jaa 
nahh thats dangerous especially with these girls 
Prieks dzirdet ka busi!
No 14.00 jo tad saulite vairs nav tik bistama. Ja tada bus 
hmm es saule pedejo nedelu esmu no agra rita lidz vakaram neko bistamu nejutu 
Jeeej! Forsi ka tiec 
Man ir jautajums kapec tiesi tresdiena? Kape nevar nedelas nogale? Ja butu nedelas nogale tad mans tiktu bet nya naksies laikam skipot sito hangoutu 
I’m going depends, vvhere @nd vvhen ? ‘’ līdz 7 jūnij@m, t@s nenozīmē k@ 7 jūnij@ ‘’ ?
My f@il… sorry 8 jūnijs :'D
Caau Kaspar! 7.junijs ir pedeja diena kad var pieteikties
@Shinigami es brivdienas netieku, tapec tads laiks
Nekas
es jau paspeju atbildet 
aa pareizi piesakos pie arbuza stiepsanas 
Eh cik zel, i will skip it this time…
Super! Varbut Tev ir nagla, kas vajadziga lai volejbola bumbu uzpustu?
es 100 % bushu tads izsmiekla objekts ar savu traktorista iedegumu 
Ahaaa! Tad jau deres! Vari man to aizdot? Tad ar Oskaru iesim uzpildit bumbu =]
Bus liela iespeja izlidzinat iesaulojumu 
@Shinigami - jaa, zeel gan
nja tas varetu but pagruti
pedejas 3 dienas darba meginu tpt rokas izskatas ta it ka butu uzvilkti tumsi bruni cimdi
protams
kas tikai tgt pamaniji 
es pass jastrada taja datuma (