Idk varbūt varētu atnākt?
Netieku
so kādam ir saulessargs ko es varētu aizņemties? 
facebook? 
Ok nvm Pass, hope ya all will have fun, except a few individuals ^_^
And it’s a pain to write in ‘’ on screen keyboard ‘’ …
Simply funny how rude a few pps can be :'3 and not saying that about ya Julia.
Viss speciali peldkostīmu neņemšu 
Bez peldkostima? oO
ahaha nu labi nekas drosi nenem pati varesi tur karstuma mocities 
Jo lūriķi hentaji un echii =.=’’
Pag ja jau bez peldkostīma kamā tad 
Nez kā tu Mafii, bet es lkm tomēr vilkšu peldkostīmu
pa pliko vēl kkā negribas iet 
Kaila obligāti nē. Nu varbūt zem krekla paņemšu. >___> Emberassing…
lol
kas tik te nav noticis kamēr nebiju klāt
vairs nevienam nav volejbola bumba?
kāpēc tai jābūt darba dienai ;-; es nebūšu, jo man būs darbs
nu ja man pēkšņi būs brīvs, ziņošu, bet eh ;-;
staprcitu, es izlasīju Rīgas Satiksmei kkur, ka no 1. jūnija daudziem autobusiem būs pagarināti maršruti, lai tiktu uz dažādām pludmalēm. Varbūt jūsu kārotā arī būs dunno.
jap, noteikti varētu
kāpēc gan ne?
ah…žēl gan! Arī žēl ka Oskars nebūs. Vispār vēl ne reizi nav redzēts 
Ja kas mainās - dod ziņu!
iet pa pliko nav variants!!!
Ja uz nūdistu pludmali tad nekādu problēmu 
Domāju Nikita arī šajā gadījumā būs pret ‘pa pliko’ variantu 
Pa pliko nemaz nebija variants. =.=