Pilni kaķu punči un siltums aizstāvjiem ziemā

Čau visiem!

Nestandarta raksts , bet vai tev, vai paziņām ir tukši, kaķu konservi, vai tukšas tunču bundžas? (Bildes ar piemēriem 1. un 2. apakšā)

Es iesaistos ukraiņu labdarības organizācijas “Tavi Draugi” akcijā, izlietoto konservu bundžu vākšanā, tapēc nolēmu arī uzrunāt forumu.

Īsumā, mazizmēra, tīrās konservu bundžās, tiek ievietota kartona forma, un tās tiek sapildītas ar parafīnu (3. bilde ar piemēru). No tām tiek veidotas ierakumu sveces ukraiņu karavīriem, priekš ziemas aukstajiem mēnešiem, atrodoties ierakumos.

Konkrēti vācu mazizmēra bundžas, kaķu konservi, tuncis, utt. ,jo kara sākumā izrādījās, ka lielizmēra sveces aizņemot pārāk daudz vietas, tapēc šīs mazās bundžas ir viegli ielikt kabatā, somā un ir parocīgākas.

Palīdzība viņiem ir nepieciešama, un savu draugu loku jau esmu izsmēlis/iesaistījis.

Ja tev vai paziņām, mētājās tukšas bundžas, labprāt tās no jums savāktu, pats piebrauktu pakaļ.

Ja tev ir interese, ir ko noziedot, atbildi uz rakstu, un es uzrakstīšu PM, lai norunātu tikšanos.

6 Likes

Rakstā aizmirsu pieminēt, ka es arī vācu izdegušas sveces un parafīnu. Ja arī kaut kas tāds aizķerās mājās, un ir doma no tā atbrīvoties, es ar lielāko prieku tās savāktu no tevis.

4 Likes

Sveces stikla traukos der, jeb tīru parafīnu labāk?

1 Like

Der! Pirms nodošanas, mēs mājās tāpat viņas kasam ārā no parafīna.

oij, te gan varu padalīties ar gourmetu bundžu maisiem :rofl: :ok_hand:

3 Likes

Ir. Lieli krājumi. Varu padalīties.

2 Likes

Nu vienkārši brīnišķīgi! Es zināju, ka šī ir pareizā vieta, kur šo tēmu uzprasīt. Pēc brītiņa gaidat PM.

Es atradu citā kambarī vēl divus maisus, ja kas :grinning_face_with_smiling_eyes: plus jauni krājumi veidojas

1 Like

Brīnišķīgi. Tuvākajā laikā pieskriešu pakaļ labumiem.

1 Like