and only the true pokemon master can save them all xD
Klau, kur dabūt PokemonGo priekš Iphone? ;D man brālis vaicā
Nekur. Apple atbalsts ir usa un england. Europe vēl nav. Parbaudiju storus gan vacijā , gan beļģijā.
ahhh sad life, thought so.
Lai spēlētu pokemon go uz iphone tev vajag reģistrēt vēl vienu US account. Nokačāt no US app veikala pokemon go un viss, vari iet atpakaļ originalajā accountā un spēlēt. Kad spēle iznāks eiropā visi tavi jau sakratie pokemoni būs pie tevis.
Kāds nav redzejis pikachu? Gribu evolvēt uz raichu.
es pikachu sodien beidzot nokeru
hz ka man vins paradijas pat enu neradija
Es vispar nenokeru tos ko rada enas, bet ka elle es varu nopelnit tos dranka pokecoins! 
Cinoties par gym, tiklidz tava parvaldiba bus vismaz viena gym ta tev sutka dos 10 coin par katru gym
Mans pirmaja diena jau tika pie pikacu bet sodien tik otro reizi redzeju pie enam bet plansete mira noat nevareju iet meklet, I tapat sodien pa celam uz majam pakerstiju tikai ta lai naf pilnigi tuksa 
Man šķiet, ka pokecoins var tikai nopirkt 
Nedeva man ir 4 gym un ne viena moneta 
Un ari nekeras nekas fors, tik zurkas, tarpi un krabji XD
Man ari ta sak skist… Ne vella nepirksu 
Ieej veikala un nokliko augsa uz vairoga
Labaja augseja sturi ir vairogs, uz ta paradas cik gym ir tava parvaldiba un pec tam kad busi uzklikojusi uz vairoga, vins paradis cik laiks lidz nakamajai inkasacijai…
Man vins rada 0, bet pasas gym ir neaktivas pelekas 
Eh screw that, dzivodu bez monetam 
Daaaaaa, logiski, tev tie gym ir jaienem, parfrarzejot tev tattpelekaja gym janovieto pokemons un tad skaitisies ka ienemta gym 
Tad tikai tev dos naudu par vinam 
Man parasti pec zales telefons nolaggo un es parladeju, so nekad neuzkavejos tik ilgi, lai kaut ko liktu vieta 
Nu tad pate vainiga
vismaz tagad zinasi ka tikt pie monetam 

