Paldies un jap XD pati vainīga un slinka
auto izlutina 
Mans braucot garam atrada pat dzelteno gym un paspeja tur nolikt pokemonu
braucam uz ciemupes buvmaterialu veikalu un pa celam bij, tagad man ir gym kas pelna man monetas 
Btw naf atskiribas kad power up pokemonu, pirms vai pec evolve jo tiko ka pieaug trainer lvl ta ari pokemona cp griesti pieaug…
Man sanak slikti so speli iespiest ikdiena 
Man ar tas pats bet nu meginu atrast kadu momentu kad vinu paspelet
ta teikt apvienot patikamo ar lietderigo 
Velviens tips- izmeram naf nozimes cik pagaidam noveroju, evolvoju xl izmera pokemonu,pec tam vins bija xs izmera un tresaja reize vins bija normalaja izmera…
Awww sodien dabuju shellderu… Me happy!
Es zinu ka ir izmeri, bet lol… Es pat nepieversu tam uzmanibu
es zinu, zinu… I suck 
Mans sodienas keriens-kofings,egplants, tie ir tie kuru man vel nebij lidz sim parejie bezjega sakerti 
Kur visi dabū Eevee? Visos gym redzu ka ir 1000+cp Vaporeon… es pats tikai vienu esmu noķēris
Man jau drīz būs Ratata un Pidgey kolonija. Zinu, ka pilsētās nekas īsti bez žurkām un baložiem nav, bet varēja jau man iedot arī citus pokemonus 
Labākais ķēriens līdz šim ir bijis viens resns Golbat 
Es gribu Golbatu man ir tikai… Zubati… Un viens sarga zali 
Man sodien seals trapijas un ari ghostlys
tas laikam viss pagaidam 
Izmanto loetderigi savu koloniju, atdod pret koncam un evolve vinus…
@Nirutu tev tas pats, dod pret koncam un evolve, pec tam power up taisi lai specigaki
Man tada veida jau ir paris pokemoni ar co 400 +
Btw kuri seit pieder pie instinct team?
soory Mystic 
Manam ar bij daudz balozu un zurku un weedler un redz kas no viniem iznaca ;)
Damn it, kas tas ir ka apkart vieni sarkanie un zilie :D
Pie pasas majas nokeru vel abra un hypno
mans sodien nokera ja nemaldos 5 jaunus pokemonus 
Vēl tik daudz neesmu končas sakrājusi 
Godīgi sakot, man pat 5. līmenis vēl nav 
Nu tad naf kolonija ja neesi tik daudz koncas salasijusi 



